Laboratuvar Sistemi İşleyişi

Sayın Araştırmacılar,

Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde (GRÜMLAB) gerçekleştirilien analizlerin taleplerine ilişkin bir sistem oluşturuldu. Analiz Talep ve Yönetim Sistemi adını verdiğimiz bu sistem de analiz talebinde bulunan siz değerli araştırmacılarımız "Müşteri" olarak anılmaktadır. Müşteriler bu sistemi kullanarak analiz taleplerini gerçekleştirebilecek, sonuçlarına ulaşabilecek ve ödeme ile ilgili işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Müşteri daha önce yaptırdığı analizin sonucuna istediği zaman ulaşabilecektir.

Sisteme Üyelik:

1- Sisteme üyelik için http://merkezlab.giresun.edu.tr web adresimizde yer alan "Kayıt" sekmesindeki üyelik formu kullanılacaktır.

2- Formda istenilen bilgiler girildikten sonra Araştırmacıların/Müşterilerin üye olurken verdikleri e-posta adreslerine onay linki gönderilecek ve onayın ardından sisteme giriş sağlayabileceklerdir. Sisteme geçişimizle birlikte bize daha öncesinde analiz talebinde bulunan ve analizleri devam eden müşteriler tarafımızca müşteri olarak tanımlanmışlardır. Bu müşterilere bilgilendirme e-postası tarafımızca gönderilecektir. Eğer kayıt sayfasında uyarı olarak bu kullanıcı kayıtlı uyarısı alıyorsanız, bu müşteriler için ilk giriş şifresi otomatik olarak "123456" şeklinde tanımlanmıştır.

3- Aktivasyonu gerçekleştirilen araştırmacılar  "Analiz Talep ve Yönetim Sistemi" sayfamıza ulaşarak analiz talebinde bulunabilir ve sonuçlarını bu sayfadan takip edebilir.